Oto Tajny Sekret Skutecznej Komunikacji:

Jak w 90 dni nauczyć się skutecznej komunikacji poznając 1000 słów?

od: Marcin Matuszewski

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest wręcz niezbędna, wiele ambitnych osób chce poznać więcej niż jeden język. Zresztą nie ma się czemu dziwić, ponieważ ilość znanych języków bezpośrednio wpływa na wysokość dochodu. Już osoby znające dwa języki zarabiają średnio 20-30% więcej od tych znających jeden język.

W szkole poznajemy dwa języki (nie licząc polskiego), jednak często ta „znajomość” nie przekłada się na umiejętność komunikacji. Wynika to z faktu, że niestety w szkołach uczymy się w niewłaściwy sposób. Dodatkowo karze się nas za błędy, co skutkuje blokadą do zabawy językiem obcym i próbami jego użycia.

Jak opanować skutecznie komunikację w wybranym języku obcym?

Na początek trzeba obalić Mity Skutecznej Komunikacji, które nas hamują:

Musisz znać wszystkie zasady gramatyczne

W szkole bardzo dużą wagę przykłada się do znajomości gramatyki. W tym kursie jej nie będzie, ponieważ aby zacząć się skutecznie komunikować musisz znać słowa. Bez znajomości słów nie jesteś wstanie nic wyrazić, chyba że gestykulacją. Jednak nie oto chodzi.

Najłatwiej będzie to nam zrozumieć na przykładzie języka polskiego. Proszę wyobraź sobie sytuację, że znasz tylko gramatykę, a nie znasz żadnych słów. …ja osobiście nie jestem sobie wstanie tego zobrazować. Teraz proszę zastanów się, jak by wyglądała Twoja komunikacja bez znajomości gramatyki. ...myślę, że pomyślałeś o tym samym, czyli o dziecku, które nie zna żadnych zasad gramatyki, nie odróżnia czasownika, od zaimka, ale zaczyna się skutecznie komunikować, dzięki znajomości coraz to większej ilości słów.

Ty znając te fakty możesz wykorzystać to na swoją korzyść, w końcu dzieci poznają w krótkim czasie bardzo trudne języki. Takie jak polski, chiński …itd.

"Szkoła powinna być miejscem najlepszej zabawy."

- Peter Kline, pisarz i publicysta amerykański

"Ponieważ umysł nie może skupiać się na wszystkim, mało interesujące, nudne i emocjonalnie monotonne lekcje po prostu nie zostaną zapamiętane"

- Launa Ellison - badaczka ludzkiego mózgu

Stawiając na znajomość słówek możemy zacząć się bardzo szybko komunikować. Tutaj czyha na nas kolejny mit: Nauka słówek spoza kręgu podstawowych.

Jak zapamiętać na długi czas?

W tym kursie internetowym poprowadzę Ciebie niemal za rękę przez proces nauki tych 1000 słów. Pokaże Tobie również "Genialny System Powtórek", dzięki któremu nauczone słówka zapamiętasz na długi czas. Ta specjalna technika powtórek pozwala na przeniesienie zdobytej wiedzy do pamięci długotrwałej.

Jako ludzie mamy różne cele, jedni chcą poznać języki, aby móc studiować w innym kraju, inni, aby swobodnie podróżować. Wielu też wykorzystuje znajomość języka w swojej pracy.

Dla wszystkich liczy się skuteczna komunikacja, którą można osiągnąć z FastLangSystem, bo gdy już poznasz 1000 najczęściej używanych słów i metodę, dzięki której będziesz mógł nauczyć się dowolnego słownictwa np. fachowego ze swojej branży, a nauka gramatyki zajmie Tobie maksymalnie kilka tygodni.

Kurs jest podzielony na dwie części teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna zawiera praktyczne techniki do nauki słów w języku obcym, m.in. takie jak:

 • skuteczna nauka słów w języku obcym oraz;
 • system powtórek specjalnie dostosowany do nauki słownictwa.

Natomiast część praktyczna to starannie przygotowana lista 1000 najczęściej używanych słów wraz z ich wymową. Wymowa pochodzi od native speaker`ów danego języka, co gwarantuje odpowiednią wymowę wraz z akcentem. Poznanie takiej wymowy bardzo ułatwia późniejszą komunikację.

Podsumowując, z tego kursu dowiesz się:

 • Jak skutecznie opanować 1000 najczęściej używanych słów?
 • Jak zapamiętać je na długi czas?

Otrzymasz również:

 • Specjalną listę 1000 słów w wybranym języku wraz z tłumaczeniem;
 • Nagranie wymowy każdego słowa z listy przez native speaker`a (format mp3);
 • Video nt. motywacji podczas nauki;
 • PDF dotyczący nauki alfabetu japońskiego;

Wszystkie lekcje otrzymasz na e-mail wraz z dostępem do platformy ze słówkami i ich wymową. Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić swój egzemplarz kursu FastLangSystem, dzięki któremu osiągnięcie Twoich celów językowych stanie się proste i przyjemne. Możesz wybrać jeden interesujący Cię język lub pakiet 5 języków w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Do wyboru:

 • Angielski - 177 zł
 • Niemiecki - 177 zł
 • Włoski - 177 zł
 • Francuski - 177 zł
 • Hiszpański - 177 zł
 • Pakiet 5 w 1: - 297 zł

Ceny dotyczą pełnego kursu. Także dokonując zakupu otrzymasz pełne szkolenie.

Kupując Pakiet 5 w 1, poszczególne języki będziesz mógł przerobić w dowolnej kolejności wybranej przez siebie.

W końcu mam narzędzie dzięki któremu mogę uczyć się obcych języków efektywnie.

--Michał Kostyk

Cieszę się że korzystam z FastLangSystem, jest bardzo pomocny, sposób w jaki zapamiętuje się wyrazy jest skuteczny i bardzo fajny:) wiele słowek z pośrod nich już znam, więc pomijam je i nie musze ich rozpisywać.

--Ola

Szkolenie można polecić osobom,którym zależy na nauce samych słówek. Plusem jest możliwość wyboru okresu nauki 3,6 lub 12 miesięcy. Swoboda w gospodarowaniu czasem do nauki.

--Adam

Tak, zamawiam FastLangSystem

Wybierz interesujący język:
Imię :
Nazwisko :
Telefon do kontaktu z Tobą :
Twój adres e-mail :
Ulica (np. Szczecińska 5) :
Kod i Miasto (np. 44-113 Gliwice) :
Czy chcesz FVAT? (opcja) :
Nazwa firmy (opcja) :
Adres (opcja) :
NIP (opcja) :
Dystrybutor szkolenia:


Tak, zamawiam FastLangSystem przy wykorzystaniu kuponu.

Wybierz interesujący język:

Imię :
Nazwisko :
Telefon do kontaktu z Tobą :
Twój adres e-mail :
Ulica (np. Szczecińska 5) :
Kod i Miasto (np. 44-113 Gliwice) :
Numer kuponu :
Kod zabezpieczający (groupon) :
Czy chcesz FVAT? (opcja) :
Nazwa firmy (opcja) :
Adres (opcja) :
NIP (opcja) :
Dystrybutor szkolenia: